Eşimin hayatında başkası var

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 Ağustos 2017 Aile & Evlilik kategorisinde Gözde sordu
Ben 32 yaşında 3 çocuk sahibi bir bayanım. Eşimin hayatında sürekli bayanlar var ve 3 sene önce başka biriyle imam nikahı kıydı, evlendi ve onunla yaşadı. 1 sene sonra ayrıldı ondan. Benimle gezmez, gülmez, sohbet etmez, gece eve uyumaya gelir sabah işine gider. Benimle hiç vakit geçirmiyor, ben yinede çocuklarım için evliliğimi bitirmiyorum ama mutlu olmak istiyorum bıktım böyle yaşamaktan. İlgisiz bir kocaya sahibim, içki var, kadınlar var. Ben çocuklarım için düzenleri bozulmasın diye bu evliliği sürdürüyorum ama bıktım. Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yorumlarınız kırıcı olmasın.

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
13 Ağustos 2017 Gamze cevapladı
3 tane de çocuğun varmış, onların gözünde ne durumda olduğunun farkında mısın? Başka kadına dokunmuş bi adamı evine nasıl alırsın?
Çocuklarım için dediğin çocuklarına zarar veriyorsun şu an. Boşan nafakanı al, devlette her türlü yardımı yapıyor şimdi gerek çocuğuna gerek sana. Seninki birazda işine gelmemezlik. Evde iş yapabilirsin, çocukların okul çağındaysa yarım gün bile değil merdiven silebilirsin. Öyle bi adamdan medet ummak niye? Allah yardımcın olsun. Kadın isterse her şeyi yapar unutma. Yeter ki iste. Boşanan ve çocuğuyla kalan namusuyla oturan bir sürü kadın var.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
14 Ağustos 2017 Yıldız cevapladı
Hiç mi onurun yok senin? Yazıklar olsun sana! Sen hak ediyorsun bence böyle susup oturursan daha neler edecek sana!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
14 Ağustos 2017 Gözde cevapladı
Arkadaşlar bu ne tepkiler acaba? Kimse kimin ne yaşadığını bilemez ki! Genç yaşta evlendim ben okulum yarım kalmıştı, ona zaten devam edeceğim. Eşimin üstünde hiçbir şey yok benimle evlendiği zaman hiçbir şeyi yoktu ama uyanık olduğu için işlerini başka biri üstünden yürütüyor ve kazancı çok iyi. Avukatlarla görüştüm, alacağın tazminat 5 milyardan fazla olmaz dedi, sigortası ve belli bi işi dükkanı üstünde görünmediği için 500 600 liradan fazla da nafaka alamazsın dedi. 3 çocukla ben onlara yetemezken o benle beraber kazandığını başkalarıyla yiyecek, ben de hayatını hep başkalarına bakarak imrenen çocuklar, boynu bükük çocuklar mı büyüteyim? Evet gözüm yok onun sevgisinde, ilgisinde, aşkında... Eşim bize baksın kendi ne yaparsa yapsın, sonuçta 3 gün sonra tıpış tıpış gelecek, bu sefer ben onu istemeyeceğim. Hayatı boyunca uğraşsın dursun, nikahlı olduğum sürece öyle ya da böyle bize bakmak zorunda, bende hayatımı düzene sokup çocuklarımı büyütene kadar 3 maymunu oynayacağım. Bunu hiçbir zaman unutmayın; bir ayrılıkta erkeğe hiçbir halt olmaz, olan çocuklara ve annelere olur ve ben kendimi evlatlarıma heba ettim, Rabbim onları bana karşı hayırlı evlatlardan eylesin, gerisi bomboş benim için ama her şeye rağmen kırgınım, hayatım boyunca da ahımız onun üstünde kalacak. Ben biliyorum Rabbim sabredenlerle beraberdir.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
27 Haziran 2017 Aile & Evlilik kategorisinde Eylem sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
28 Eylül 2017 Aile & Evlilik kategorisinde suratsız gelin sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
24 Eylül 2017 Aile & Evlilik kategorisinde büşra sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
9 Ağustos 2017 Aile & Evlilik kategorisinde Günay sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
21 Haziran 2017 Aile & Evlilik kategorisinde serpil sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
16 Haziran 2017 Aile & Evlilik kategorisinde saadet sordu
Konusbe.com'da Soru Sor, üyelerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al. Her şeyi sor, öğren ya da tavsiye ver.
Sohbet
...