Sevgilim benimle kötü konular konuşmak istiyor :(

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 Mayıs 2017 Kızlar Konuşuyor kategorisinde PINAR sordu
Arkadaşlar ben özellikle erkek arkadaşlardan yorum almak istiyorum. 23 yaşındayım erkek arkadaşımda 23 yaşında. Bana her gün annenle konuş beni bilsin diyor. Annen tamam derse seni gelip isticez diyor. Ama sanki ben anneme söylersem o hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum. Bir erkek bu konuda yalan söyler mi? Böyle hissetmemin sebebi de iki defa ayrıldık hiç barışmak için sarf etmedi. Ben hep adım attım. Şimdi ısrarla annenle konuş diyor. Bir de geceleri benimle kötü konular konuşmak istiyor ben kaç defa uyardım onu kötü hissediyorum kötü kızlar gibi :( tabi konuşmadım bu yüzden kaç defa tartıştık trip attı bana. Gerçekten seven insan sevdiği ile bu tür konular konuşmak ister mi? Niyeti ciddi mi sizce de lütfen dalga geçmeyin. Gerçekten yaptıklarınızı tek tek okuyup ciddiye alacağım.

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 Mayıs 2017 meleklermekani cevapladı
Yav ne zaman girsem sürekli gülünecek bir şeyler oluyor burada :) Arkadaş kaçıncı devirde yaşıyoruz çıkın su kafadan artık tabi ki annene anlat çünkü senin hayatında kim olduğunu bilmeye hakkı var ve anneler kişi seçmede en önemli etken ayrıca sen müslümansın senin dininde haram (kötü konular) cinsellik konuşmak ama ingilizlerde ise bir kız 16 yasına gelip hala bakire ise buna utanç verici olarak bakıyorlar. Sana göre cinsellik yaşamak utanç onlara göre yaşamamak ve bu sayfa da sadece müslümanlar yok insanlara yaşam tarzına göre KÖTÜ KIZLAR demezsen iyi edersin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
12 Haziran 2017 zamanyolcusu cevapladı
Sevgi yoksa veya var olduğu halde yeteri kadar ağır basmıyorsa, er kişi bu konuları konuşmaya, bunları yaşamaya çalışır. Bunun sevgiyle alakası yoktur, haberiniz olsun. Seviyor ve istiyorsa gelip evlensin. Evlenmeyene kadar bu topa girmeyin. Annenizle de her iki konuyu konuşun.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
7 Ekim 2017 Didem cevapladı
Beni çok boğuyor bu konular çok sıkılıyorum sanki konuşulacak konu kalmamış, konuşacak o kadar güzel konu varken erkekler hep aynı şeyi konuşmak istiyor. Eğer bu durumdan rahatsız oluyorsan bu konuda onu boşla, içinden geldiği gibi davran. O senin sevgilin diye illa onun istediği konuları konuşmak zorunda değilsin. İstemediğini belli ettiğin halde zorluyorsa da o kişiyle sevgili olmak zorunda değilsin. Her türlü ikazına rağmen bu konularda ısrar ediyorsa o çocuktan pek hayır bekleme derim.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
3 Şubat 2017 Aile & Evlilik kategorisinde tuğba sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
12 Eylül 2017 Aşk & Flört kategorisinde Ahu sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
22 Kasım 2017 Cinsellik kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
11 Temmuz 2017 Kızlar Konuşuyor kategorisinde Yağmur sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
3 Ağustos 2017 Kızlar Konuşuyor kategorisinde NİMET sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
1 Temmuz 2017 Kızlar Konuşuyor kategorisinde Ayşe sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
Konusbe.com'da Soru Sor, üyelerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al. Her şeyi sor, öğren ya da tavsiye ver.
Sohbet
...