Annem erkek arkadaşımı beğenmiyor

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 Mart 2017 Aşk & Flört kategorisinde Funda sordu
Kızlar ne olur bana yardım edin. Artık çok yoruldum. Önceden buraya yazanları çok saçma bulurdum ama şimdi ben yazıyorum. Akıl verin ne olur. Ben Trabzonluyum, erkek arkadaşım Ardahanlı. Annem erkek arkadaşımı beğenmiyor çok sorun yaratıyor. Üniversiteden arkadaşımla çıkıyorum ve 2 sene oldu. Kendi aramıza yüzük falan taktık ve çok ama çok mutluyuz fakat annem bir türlü kabul etmiyor. Her gün annemin erkek arkadaşım hakkında söylediklerini duymaktan çok yoruldum. Bunaldım. Sevgilimi beğenmiyor. Beni ondan vazgeçirmeye çalışıyor. Arayıp küfür edeceğim diyor. Erkek arkadaşıma söylemediği bir kelime kalmadı. Halamın evliliğiyle benim ilişkimi kıyaslıyor. Beni kendi istediği insanla evlendirmek istiyor. Başka biri olursa olur ama o çocuk olmaz diyor. Ben de daha çok inat yapıyorum. Eğer vermezlerse kaçmayı düşünüyorum. Gerçekten bıktım artık. Annemde bıktı. Sürekli bir tartışma halindeyiz. Sevgilimin ailesine bile söylemediği laf kalmadı. Hep kendi istediği olsun istiyor. Ben erkek arkadaşımı çok seviyorum ve üzülmesini istemiyorum. Ağlamaktan helak oldum. Ben ne yapacağımı bilmiyorum. Fikirlerinize çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz?

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Mart 2017 BEGÜM cevapladı
Aşkından ölsen de anneni aileni ezip geçme sakın. Sadece zamana bırak derim. Çünkü zaman her şeyin ilacıdır. Annen emin ol ki geleceğini görüyordur annelere malum olur. Bazen bende anneyim ve annelerin hisleri gerçekten çok yüksek kardeşim! Sevdiğin çocuk eğer seni çok seviyorsa beklemeyi de göze alacaktır. Anneni kimseye değişme ilerde sende anne olacaksın çünkü, senin evladın aynısını sana yapsa ne yapardın bi düşün?!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Mart 2017 konusbe cevapladı
Bak hele bak sevdiğini üzmek istemiyormuş. O sevdiğin adamın ki can'da seni büyütüp bu yaşa getiren kadının ki patlıcan sapı mı?

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
11 Haziran 2017 Aşk & Flört kategorisinde Burçak sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
11 Ekim 2017 Aşk & Flört kategorisinde Aylin sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
29 Eylül 2017 Aşk & Flört kategorisinde Tülin sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
8 Haziran 2017 Aşk & Flört kategorisinde Zuhal sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
1 Mayıs 2017 Aşk & Flört kategorisinde nurcan sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
1 Mart 2017 Aşk & Flört kategorisinde BERNA sordu
Konusbe.com'da Soru Sor, üyelerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al. Her şeyi sor, öğren ya da tavsiye ver.
Sohbet
...