Morfose keratinli saç serumu

0 beğenilme 0 beğenilmeme
28 Şubat 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Dilan sordu
Merhaba arkadaşlar çok acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Aranıza Morfose keratinli saç serumu kullanıp memnun kalan var mı? Gerçekten saç uzatıyor mu? Saçlarımda büyük ölçüde kırıklar var. Kırık olduğu içinde kısa kestirmek zorunda kaldım. Tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

4 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 Mart 2017 Begüm cevapladı
Selam. Morfose falan kullanmadım ama sana başka bir tarif önerebilirim. Aktarlarda var. İstediğin  rengi al. Ölçüsünde 4 bardak su diyor. Ben şifa bulmak adına 3 bardak demlenmiş siyah çay ç 1 bardakta zeytinyağı, bademyağı, çam  terebentini koyuyorum. Saçı çok güzel  besliyor, dökülmeyi çok çok azaltıyor ve bütün saç derisi problemlerine iyi geliyor. 5-6 ay arayla 3 sefer saçıma kıma yaktım. Kuaförler nerede saç bakımı yaptırdığımı soruyorlar. Çok fazla da yeni saç çıkartmış. Köklerde çoğalmış. Kına şifadır. Kına mı boya mı diye sorarsanız kesinlikle kına. Neden mi. Boya kirli kafaya yapılır kimyasallar deriye zarar vermesin diye. Kına temiz nemli saça yakılır. Saçı ve deriyi beslesin diye.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Mart 2017 konusbe cevapladı
Bence git keratin yüklemesi yaptır. 2 ay sonra bir daha ve 3 aydan 6 aya kadar düşür saçları harika yapıyor.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 Ağustos 2017 ÇINAR cevapladı
Morfose Keratinli Saç Serumu ürün tanıtımında söylendiği gibi; "İçeriğindeki keratin sayesinde saçlarınızı güçlendirir. Elektiriklenme, kabarma ve çatallanmaya maruz kalmış saçlarınızın; sağlıklı ve yumuşak hale gelmesini sağlar. Güçlendirir ve saçlarınızın kırılmasını engeller. Kronik ve kontrolü zor bukle ve kıvrımları yumuşatarak daha ipeksi bir görünüm kazandırır. Bukle ve kıvrımları anında yok eder ve düzleştirir. Günlük kullanım ile daha düz, parlak ve buklelerden uzak bir saça kavuşturur. Saçı zararlı dış etkilere karşı korur."
0 beğenilme 0 beğenilmeme
12 Ağustos 2017 pınar cevapladı
Güzel bir serum en azından benim yanık saçlarımı yatıştırıyor, kırıkları fazla belli etmiyor o açıdan memnunum fakat sürerken diplerine de uyguluyorum o yüzden saçımı yağlı gösteriyor. Sadece uçlara uygulanmalı diye düşünüyorum.

İlgili sorular

1 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
16 Şubat 2017 Kızlar Konuşuyor kategorisinde Fatoş sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
4 Ekim 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Yunus sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
30 Eylül 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Siyah sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
29 Eylül 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Zeynep sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
27 Eylül 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Amine sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
26 Eylül 2017 Sağlık & Yaşam kategorisinde Aslı sordu
Konusbe.com'da Soru Sor, üyelerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al. Her şeyi sor, öğren ya da tavsiye ver.
Sohbet
...