Biri beni zorla arabasına almaya çalıştı

0 beğenilme 0 beğenilmeme
12 Şubat 2017 Kişilik & Karakter kategorisinde Melisa sordu
Merhaba, ben özel bir diş kliniğinde çalışıyorum. Geçen gece nöbetim olduğu için geç çıktım. Erkek arkadaşımla telefonda konuşurken 22:30 gibi dolmuş bekliyorum, biri beni zorla arabasına almaya çalıştı. Biri yardım etti ve ben metroya koşarak bindim, adamdan kurtuldum. Ertesi gün erkek arkadaşım beni almaya geldi. Ankara'da hava çok soğuk olduğu için klinikte beklemesini söyledim. Ben üstümü değiştirip gelene kadar (ortalama 5 dk) beni bekledi ve çıkıp eve gittik. Bugün iş yerinde herkes bir şeyler söylüyor! Yaptığın yanlış, erkek arkadaşını içeri almamalıydın gibi... Allah rızası için ben ne yaptım?

2 Cevap

1 beğenilme 1 beğenilmeme
12 Şubat 2017 meleklermekani cevapladı
Yanlış yaptığınız bir şey yok, asıl yanlış olan; dış kapının dış mandallarının sizin özel hayatınıza burunlarını sokmaları... 21. yüzyıldayız insanların pis zihniyetleri devam ediyor... "İster kuzenim alır, ister, abim, ister arkadaşım... Kime ne bundan?" Diyerek o pis zihniyetleri susturmalısınız. Asla ezdirmeyin kendinizi, dişli olun ki bir daha sizin özelinize burunlarını sokmaya cüret edemesinler. Şahsen o tarz geri kafalı insanların olduğu bir iş ortamını tercih etmem ama çok ihtiyacınız varsa o işe herkese haddini bildirip işinizle ilgilenin, çok samimi olmayın.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
12 Şubat 2017 Furkan cevapladı
Bence sevgiline söyle artık aranızda bir söz takma vakti gelmiş. Parmağa yüzükler girince iş yerindekiler mars olur bacım. Hem laf edemezler hemde bu zamana kadar ettikleri bütün laf ağızlarına tıkılır.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap
19 Haziran 2017 Aile & Evlilik kategorisinde Kübra sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
10 Şubat 2017 Ekonomi & Finans kategorisinde Ebru sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
27 Kasım 2016 Cinsellik kategorisinde selen sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
27 Haziran 2017 Aile & Evlilik kategorisinde Eylem sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
23 Şubat 2017 Cinsellik kategorisinde Aygül sordu
Konusbe.com'da Soru Sor, üyelerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al. Her şeyi sor, öğren ya da tavsiye ver.
Sohbet
...